Budowniczy form (m/f/d)

Pracujący na łodzi mężczyzna

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, SPEŁNIAMY MARZENIA ŻYCIA.

Opracowany przez marynarzy. Przetestowane na Morzu Bałtyckim. Sprzedawane na całym świecie. Od momentu założenia w 1990 roku, firma HanseYachts AG, posiadająca dziś sześć marek, rozwinęła się w jednego z największych na świecie producentów oceanicznych jachtów żaglowych i motorowych z produkcji seryjnej.

Dołącz do naszego zespołu rozwojowego w Greifswaldzie jako Budowniczy Form. Pomóż nam nadal spełniać życiowe marzenia miłośników jachtów na całym świecie.

Twoje zadania:

  • Współpraca z naszym biurem technicznym i ekspertami ds. GFK w budowie form dla nowych jachtów motorowych i żaglowych na podstawie rysunków technicznych
  • Budowa konstrukcji według rysunków dla maszyny CNC
  • Szlifowanie, szpachlowanie, natryskiwanie/lakierowanie i polerowanie różnych powierzchni
  • Modelowanie i dostosowywanie elementów/form GFK zgodnie z rysunkiem (modelarstwo)
  • Ręczne laminowanie elementów/form GFK
  • Powierzchowne naprawy elementów GFK

Twój profil:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe lub zaangażowanie początkującego specjalisty
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Ducha zespołowego i wysoka zaangażowanie w pracę
  • Strukturalne, samodzielne i precyzyjne podejście do pracy

Co oferujemy:

  • Ciesz się zgrany zespół i korzystaj z wymiany wiedzy i doświadczenia wśród kolegów.
  • Oferujemy miejsce pracy w dynamicznym i innowacyjnym zespole oraz bezpieczeństwo w ramach międzynarodowej firmy.
  • Bezpłatny parking dla pracowników, stołówka dla pracowników i imprezy firmowe
  • Możliwość korzystania z naszych firmowych jachtów
  • Niezwykłe środowisko pracy - razem z nami tworzysz marzenia o życiu

Zainteresowany/a?

Chcielibyśmy Cię poznać. Prosimy o przesłanie swoich dokumentów, klikając na "Aplikuj" w prawym dolnym rogu.

HanseYachts AG | Human Resources | Ladebower Chaussee 11 | 17489 Greifswald